Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

Skontaktuj się z nami

Mitsubishi Store
CH Promenada, ul. Ostrobramska 75C, 04-175 Warszawa
Kontakt mailowy
mitsubishi@zaborowski.com.pl
Kontakt telefoniczny
504 188 570
Serwis
Puławska 276, Warszawa
Kontakt mailowy
mitsubishi@zaborowski.com.pl
Kontakt telefoniczny
22 546 17 23
22 564 17 24

Godziny otwarcia


Salon
Poniedziałek - Sobota: 10:00 - 21:00
Niedziele handlowe: 10:00 - 20:00

Serwis
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 20:00
Sobota: 8:00 - 15:00

 

 

Salon


Paweł Tyborowski - Koordynator działu handlowego
tel. 504-188-570 
e-mail pawel.tyborowski@zaborowski.com.pl 

 

Paweł Żak - Doradca Handlowy
tel. 784 064 929
e-mail pawel.zak@zaborowski.com.pl

 

 

Serwis

Maciej Ratajczyk - Doradca serwisowy
tel. / fax 22 547 17 23
e-mail maciej.ratajczyk@zaborowski.com.pl

 

Jarosław Sobieszek - Doradca serwisowy
tel. / fax 22 547 17 23
e-mail jaroslaw.sobieszek@zaborowski.com.pl

 

Andrzej Puniewski - Doradca serwisowy
tel. / fax 22 547 17 23
e-mail andrzej.puniewski@zaborowski.com.pl


Krzysztof Suterski - Doradca serwisowy
tel. / fax 22 547 17 23
e-mail krzysztof.suterski@zaborowski.com.pl

 

 

Dział części zamiennych

 

Jarosław Musioł - Kierownik działu cześci zamiennych
tel. / fax 784-064-925
e-mail jaroslaw.musiol@zaborowski.com.pl

 

Artur Krasuski - Specjalista ds. części zamiennych
tel. / fax 784-064-926
e-mail artur.krasuski@zaborowski.com.pl

 

Andrzej Cwil - Specjalista ds. części zamiennych
tel. / fax 784-064-926
e-mail andrzej.cwil@zaborowski.com.pl


 

 

Dział finansowania i ubezpieczeń

 

Marek Habrowicz - Doradca ds. ubezpieczeń
tel. / fax 501-159-173
e-mail marek.habrowicz@zaborowski.com.pl

 

Rafał Rogulski - Doradca ds. ubezpieczeń
tel. / fax 509-320-392
e-mail rafal.rogulski@zaborowski.com.pl

 

Jacek Ceglarek - Doradca ds. finansowania i ubezpieczeń
tel. / fax 22 546-17-22
e-mail jacek.ceglarek@zaborowski.com.pl

 

Katarzyna Pulińska - Doradca ds. finansowania
tel. / fax 609-523-870
e-mail katarzyna.pulinska@zaborowski.com.pl


 

 

Serwis blacharsko-lakierniczy

 

Katarzyna Łaczkowska - Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
tel. / fax 22 546 17 18 (bezpośredni)
e-mail katarzyna.laczkowska@zaborowski.com.pl

 

Maciej Badowski - Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
tel. / fax 22 546 17 18
e-mail maciej.badowski@zaborowski.com.pl

 

Paweł Jezierski - Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
tel. / fax 22 546 17 18 (bezpośredni)
e-mail pawel.jezierski@zaborowski.com.pl

 

 

 

Dział sprzedaży samochodów używanych

 

Artur Karnicki - Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych
tel. / fax 601-322-094
e-mail artur.karnicki@zaborowski.com.pl

 

Dariusz Molka - Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych
tel. / fax 664-351-142
e-mail dariusz.molka@zaborowski.com.pl

 

Antoni Jędrzejewski - Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych
tel. / fax 663-808-800
e-mail antoni.jedrzejewski@zaborowski.com.pl